• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Fima Elektro- Rozruch działa nieprzerwanie od 1980 r. – zajmuje się urządzeniami grzewczymi,regulacyjnymi oraz automatyzacją systemów. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi i polskimi producentami. Oferowane przez firmę urządzenia posiadają odpowiednie atesty i gwarancje zgodne z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej i Polsce.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody, gazu, kanalizacji, systemów solarnych, ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego. Realizujemy modernizacje i remonty kotłowni,oraz całych instalacji. Ogrzewanie podłogowe jest realizowane najnowocześniejszym systemem „Cuprotherm”, zainstalowanym przez firmę między innymi w komnatach Zamku Królewskiego na Wawelu. Jako pierwsi we współpracy z firmą Vaillant instalowaliśmy 1992 r nowoczesne kotły i systemy grzewcze tej firmy. Równocześnie prowadziliśmy szkolenia dla projektantów i wykonawców nowoczesnych systemów grzewczych, a także wykonaliśmy laboratorium szkoleniowe dla firmy Vaillant w Krakowie.

 

Firma brała udział w kilku edycjach Krakowskich Targów Technik Grzewczych a także Międzynarodowych Targów w Poznaniu.

 

Uczestniczyliśmy w budowie i wyposażaniu laboratorium technik grzewczych dla studentów AGH na wydziale Metalurgii i Inżynierii Materiałowej – Zakład Techniki Cieplnej Od 1994 r. instalujemy kolektory solarne wraz z całymi systemami do grzania wody i wspomagania centralnego ogrzewania. Początkowo były to kolektory i systemy producentów zachodnio europejskich. Od 2004 r. współpracujemy z polskim producentem kolektorów firmą HEWALEX, której produkty posiadają certyfikaty unijne /szwajcarskie-niemieckie/ i jakością, trwałością oraz parametrami technicznymi w niczym nie ustępują wyrobom renomowanych firm europejskich jak Paradigma, Viessmann, i nnych.

 

W 2006 roku rozpoczęliśmy „przygodę” amerykańską. Po odpowiednim rozeznaniu i przygotowaniu rozpoczęliśmy współpracę z Magnetic Development Inc. CT, USA. Wspólnie wymyśliliśmy /oraz opatentowaliśmy w USA i Polsce/ mobilny system solarny do ogrzewania wody w basenach, myjniach samochodowych, pralniach i gospodarstwach rolnych /farmach/.

 

Zainstalowaliśmy pilotażowe systemy solarne duże i małe w stanie Connecticut. Są to systemy Polskiej Firmy HEWALEX , a cenami pobiliśmy Chińczyków co nie było łatwe. Współpracowaliśmy też przy realizacji programu naukowo- badawczego finansowanego przez rząd USA dotyczący pomp ciepła- więcej na naszej stronie WWW-automatyka. Aktualnie instalujemy również solary innych producentów jak np.Buderus, Vaillant czy Saunier Duval. Przetarliśmy też „szlak” dopłat 45 % do montażu instalacji solarnych przez indywidualnych odbiorców i to nie tylko do produkcji ciepłej wody-więcej na naszej stronie WWW-solary.

 

Dużą część pracy firmy angażujemy do obsługi zainstalowanych urządzeń i pracujących instalacji, zapewniając klientom całodobową i wieloletnią nad nimi opiekę. Serwis i bieżące naprawy traktujemy priorytetowo a ich dokładne i solidne wykonanie dodatkowo przedłużają żywotność tych instalacji i urządzeń, a także powodują oszczędności w zużyciu zastosowanych paliw. Również szczycimy się tym iż przodujemy w zastosowaniu najnowszych technologii i urządzeń. Odbywamy regularne szkolenia w Firmach z którymi współpracujemy. Używamy przyrządów diagnostycznych i specjalistycznych narzędzi najnowszych generacji.

 

 
Joomla SEO by AceSEF