• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

POTRZEBUJESZ WYKONAĆ INSTALACJE LUB MODERNIZACJE INSTALACJI

grzewczych - wody zimnej i ciepłej - gazu - kanalizacji - centralnego ogrzewania - kotłowni - zgłoś się do nas !!!

Projektujemy i wykonujemy wszelkie wymienione wyżej wewnętrzne instalacje w budynkach, domach i mieszkaniach.Możemy Twój dom zmodernizować tak, że będziesz płacił dużo mniej za wodę, prąd czy gaz, a także mieszkał bardziej komfortowo.

 

Wszelkie instalacje wykonujemy najnowszymi technikami i technologiami, przy użyciu atestowanych urządzeń i materiałów najlepszych firm co wcale nie znaczy najdroższych.

Ceny urządzeń i materiałów są fabryczne a my dzielimy się z klientem rabatami producenta. Gwarancje na elementy i urządzenia są takie jak dają producenci, a my dajemy 3 – trzy- lata gwarancji na naszą pracę.

Ogrzewanie podłogowe wodne systemu CUPROTHERM firmy Wieland to najlepsze rozwiązanie na świecie /polecone przez zespół międzynarodowych ekspertów do zastosowania na Zamku królewskim na Wawelu/. Rękojmia na ten system wynosi 50 lat. Firma Wieland która go produkuje istnieje 160 lat. – my takie ogrzewanie wykonujemy!!

Wykonujemy też „podłogówkę” z rury wielowarstwowej PEX

Dzisiaj najczęściej montowanymi kotłami są kotły kondensacyjne. Powszechna dotąd opinia, że są bardzo drogie jest nieaktualna. Ze względu na ekologiczność tych kotłów, oraz coraz ostrzejsze normy czystości spalin, firmy produkujące je zdecydowanie obniżyły ceny. Wiodącą jest firma BUDERUS. Jej oferta jest bardzo różnorodna i cenowo najniższa.

 
Joomla SEO by AceSEF